0 Proizvodi

Proizvodi(0)

0-Proizvodi
Učitaj 0.00
Ukupno 0.00
1 strani Skladu Sa Glogovog Cisco Prekidač Tx1310/Rx1550nm 155M SFP FP Optički Modul 40 km što su bidi Optički Primopredajnik

1 strani Skladu Sa Glogovog Cisco Prekidač Tx1310/Rx1550nm 155M SFP FP Optički Modul 40 km što su bidi Optički Primopredajnik

KM 45.00
Dostupno za naručivanje

Dostupnost

Gubitak signal (LOS) izlaz je pod uslovom da ukazuju gubitak doprinos optički signal od prijemnik ili vezu status sa partnerom. Tx Krivica je pod uslovom da ukazuju na to da je razgradnja laser.Modul podataka veza na 40 KM u 9/125um jedan način vlakana. ako je hitno, kontaktirajte nas. (XYT-TECH) Sharetop izložba plan : Štand Broj 23 E02.
Zbog Dostava 1.Ako ti treba pomoć,kontaktirajte nas . PRIPREMITE POŠILJKU VRIJEME : Sve proizvode se pretvarati proizvoda,obično ćemo srediti isporuka u 1-5 dana.
Uobičajena je kompatibilan bez enkripciju uređaji, (firmu huawei, Cisco, H3 C, i druge enkripciju uređaj, molim vas, ostavite poruku ili kontakt sa mušterija služba)
Kada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravne
Slika je samo za preporuku.Ako ne zadovoljni sa naše proizvode,molim te, kontaktirajte nas. Pozitivan(5 zvijezda)je veoma važno za nas, molim te razmisli dvaput prije nego što nas ostaviti povratne informacije.April 24-27,2018 Expocentre,Moskva
. Ponekad paket trebao si da idem u lokalnu pošti da pokupim. Dat ćemo sve od sebe da reše vaš problem. U VEZI POREZA Ako nema specijalna poruka,mi ćemo proglasiti pravu vrijednost robe,Nismo odgovorni za eventualne carine honorar.Ako niste zadovoljni sa naših proizvoda i usluge,molim vas ostavite pozitivan feedback i 5 zvjezdica.
1 Side 1310/1550nm 155 M SFP Modula 40 km
PROIZVOD KARAKTERISTIKE
ja Se da 155 Mb/s podatke veze
ja FP laser odašiljač i PIN foto-detektor
ja sam na 40 km na 9/125µm SMF
ja Hot-pluggable SFP otisak
ja Dupleks LC/UPC tip pluggable optički interfejs
ja Niske energije disipaciju
ja Metal ložu, za donji EMI
ja Ro HS skladu i dovesti-besplatno
ja sam Jedan +Za 3,3 V napajanje
ja Skladu sa SFF-8472
ja Slučaj operativni temperatura
Reklami : 0°C u +70°C
Produžena : -10°C u +80°C
Industrijske : -40°C u +85°C
PRIJAVE
ja uključi Prekidač Interfejs
ja Brzo Ethernet
ali promenio sam Backplane Prijave
ja Ruter/Server Interfejs
ja sam Drugi Optički Veze
Mali Oblik Faktor Pluggable (SFP) transceivers kompatibilni sa Malim Oblik Faktor Pluggable Multi-Izvor Sporazum (MSA). RED OTKAZIVANJE
Ti može otkazati vaše naređenje kad god prije naređenje je comfirmed od nas.
Kad te red, molim vas, ostavite poruku kompatibilni prekidač brendove . Molim vas za praćenje broj i tvoje lične karte da pokupim tvoj paket na vrijeme, inače tvoj paket će biti poslana natrag na nas.

O proizvodu

:
XYT-CRKVI-XX
Proizvod ime:
optičke primopredajnik
Tranmission Stopa:
155Mb/s.
Talasnu dužinu:
1310Tx/1550Rx
mode:
Jedan Mode
Vlakna Tip:
jedan vlakna ,WDM ,što su bidi
Pakiranje tip:
sfp
Tranmission Udaljenost:
40 KM
Sa DDM:
Da
konektor:
LC
ključne riječi:
SM FP optički primopredajnik

Izbor kupca