0 Proizvodi

Proizvodi(0)

0-Proizvodi
Učitaj 0.00
Ukupno 0.00
1X2 Multi-Mode Couplers1x2 FBT Razdjelnik Modul 50:50 Multimode Optičke Coupler je Kutiju SC/UPC Veza 1meters

1X2 Multi-Mode Couplers1x2 FBT Razdjelnik Modul 50:50 Multimode Optičke Coupler je Kutiju SC/UPC Veza 1meters

KM 38.98
Dostupno za naručivanje

Dostupnost

prihvatamo Alipay ,mi Smo prihvatiti kroz osigurati platni procesor Deponovan. Održavamo visoke standarde potrazi za 100% zadovoljstva kupaca! Povratne informacije je veoma važno za nas.Ako ne možete provjeriti odmah nakon blizu,molim te cekati nekoliko minuta i pokušajte ponovo Plaćanja mora biti završena za 3 dana
4.0 m
1=FC/PC
3x60
85=850
10=10 : 90
2=2mm kabl
15=1,5 m
2=FC/VOZILOM
3=3mm kabl
3=SC/PC
4=SC/VOZILOM
5=LC
6=ostalima
Transport :
1.Težimo za 100% zadovoljstvo. Mi će automatski da ostavim pozitivan feedback da svaki kupca da završite transakciju.Jamčimo predmet kupite je predmet mi je opisao tu ,i da je u stanju opisao. Druge zemlje 40-60 posao dana, točno vrijeme isporuke zavisi od poštanski proces.
Vrati :
1.Ako predmet stigne i nije tako opisao, javite nam da se vrati predmet za razmjenu.Molimo vas da se javite u roku od 3 dana i vratiti nas u roku od 7 dana od dobio sastanak za razmjenu. Sam testirao na 1310 i 1550nm i na sobnoj temperaturi.Mi smo jedini brod u Alipress potvrdio adresu.9/je 8,5
90/10
1. Ako ti se ne dobija predmet (s) u roku od 30 posao dana, molim vas, ostavite poruku ili E-mail nas kontaktirati, dat ćemo sve od sebe da riješim problema sa tobom.9 mm slobodi cijev
Ø3 X60
2mm ili 3mm kabl
100 X12 X8
Napomena
1 : Testiranje uslova : Površinu Emituje je DOVELA sa 1 kilometar ista vlakna, @sobnoj temperaturi.
Povratne informacije :
1.4
Gubitci
d B
40 (50/125 Vlakna ) 35 (62. Specifikacije je bez ukršteni konektori
Red Informacija :
MMC - XX-
X-
X-
XX-
X-
XX-
X-
X
Talasnu dužinu
Struktura
Razreda
Spojnica Odnos
Pigtial Tip
Fibe Dužinu
konektor
Paket
13=1310
1=1 X2
P
50=50 : 50
0=golim vlakna
05=0.Uplate moramo biti sigurni platni procesor Deponovan. Ćemo srediti pošiljka od ponedeljka do petka.Vrati se ne može biti prihvaćen za bilo koji drugi razlog.5/125 vlakna)
Vlakna Tip
/
na mušterija tražili
Radi Honorarno
°C
-40 ~ +85
Privremeno Skladište
°C
-40 ~ +85
TDL
d B/°C
0. Potrebno je oko 30-40 dana (SAD, AU, AU,). Brodskih uključuje pakovanje i rukovanje naknade.
2 : Policija Sam i R.002
Paket
mm
Golim Vlakna :
Ø3 X54
0. Dobra komunikacija može riješiti sve probleme, ako imate nekih pitanja, kontaktirajte nas, mi ćemo se odmah riješiti probleme ti preživljavaju
Plaćanje :
1.

O proizvodu

:
jyttek
:
JYT-M850SC
Vlakna Tip:
Multi-mode MM 62.5/125um
Kanal Talasnu Dužinu:
850nm
Vlakna dužinu:
1M
Vlakna promjeru:
3.0 mm
Vlakna Ukršteni Konektori:
SC/UPC
Spojnica Odnos:
50
Struktura:
1X2
Ubodna Gubitak:
Je 3,7 DB

Izbor kupca